استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزور خودرو| آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی

برگزاری جامع ترین و مفیدترین دوره آموزشی استخراج فلزات در ایران با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

دوره آموزشی استخراج فلزات گرانبها، مجموعه کامل از دوره های آموزشی است که در آن می توانید آموزش استخراج طلا، پالادیوم، رودیوم، پلاتین از قطعات الکترونیکی، بردهای الکترونیکی، کاتالیست خودرهای خارجی و داخلی  را یاد بگیرید و برای خود درآمدزایی داشته باشید.

شما همچنین می توانید نمونه ای کلیپ آموزشی استخراج طلا را در صفحه اول سایت بازیافت آنلاین مشاهده کنید.

استخراج طلا از قطعات الکترونیکی(دوره آموزشی استخراج فلزات گرانبها)

در این روش آموزش ما به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود. آموزش حضوری مجموعه یک جلسه عملی ۵ ساعته می باشد که صفر تا صد بازیافت و استخراج طلا را خود شخص کارموز انجام می دهد و طلای بدست آمده که همان طلای ۲۴ عیار می باشد را کف دست کارآموز می گذاریم در این روش اسید نیتریک که نامش روش تک محلولی می باشد طلا در عرض سه ساعت استخراج می شود.

در ضمن این روش یکی از روشهای ابداعی و منحصر به گروه صنعتی بازیافت آنلاین می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

دانشجویانی که کلاس های آموزشی را نزد گروه صنعتی بازیافت آنلاین می گذرانند از پشتیبانی یکساله سوال و جواب های مراحل و واکنش های شیمیایی برخوردار می گردند.

دوره آموزشی استخراج طلا از قطعات الکترونیکی

دوره آموزشی استخراج فلزات گرانبها

جدایی از آن همچینین پشتیبانی یکساله معرفی بار از طرف گروه صنعتی بازیافت آنلاین به عنوان مثال کارآموزی که از شهر شیراز آموزش ببیند از این پس بارهایی که از شهر شیراز تماس می گیرند برای فروش بار آن ها را به کارآموز شهر شیراز معرفی می کنیم و پشتیبانی خرید را هم برایش انجام می دهیم تا بار را به قیمت خیلی خوب بخرد و از سود خیلی خوبی برخوردار شود.

استخراج پالادیوم از خاک کاتالیزور خودرو(دوره آموزشی استخراج فلزات گرانبها)

در این روش آموزش فقط به صورت حضوری برگزار می شود که یک جلسه عملی ۶ ساعته می باشد که خاک کاتالیزور از مرحله اول که با دستگاه آسیاب پودر می شود و به حد ۱۰۰ میکرون می رسد و مراحل بعد که شیمیایی هستش به صورت کاملا عملی برگزار می شود که توسط خود دانشجو است تا بتواند بهتر به مراحل شیمیایی اشراف پیدا کند که این در آموزش کلیه مراحل شیمیایی و شناسایی تمامی منبع های کاتالیزور و خاک کاتالیزور خودروهای فرسوده از لحاظ قیمت و کیفیت آموزش داده خواهد شد.

و از مهمترین مزایای خدمات مجموعه بازیافت آنلاین این است که  از لحاظ پشتیبانی مراحل شیمیایی و معرفی بار ، گروه صنعتی بازیافت آنلاین پشتیبانی معرفی بار را به مدت یک سال دانشجو را حمایت می کند تا کاملا به صورت ۱۰۰ درصد به این کسب و کار اشراف پیدا کند.

استخراج رودیوم از خاک کاتالیزور خودروهای خارجی(دوره آموزشی استخراج فلزات گرانبها)

این آموزش هم به صورت حضوری و هم به صورت عملی برگزار می شود که توسط خود دانشجو به صورت عملی مراحل صفر تا صد انجام خواهد شد. این آموزش عملی کلا ۵ ساعت زمان می برد . در این مرحله کلیه خاک در حد ۱۰۰ میکروفن توسط دستگاه های آسیاب که توسط خوده گروه صنعتی بازیافت آنلاین ساخته شده انجام می شود و بعد از آسیاب خاک مراحل شیمیایی به مدت ۴ ساعت انجام می شود که در این بخش رودیوم به صورت #نمک_رودیوم استخراج می گردد که احتیاحی به ذوب کردن نیست، چون  بیشتر شرکت های آبکاری رودیوم،  این محصول را از کشورهای خارجی مثل آلمان و ژاپن  به صورت  #نمک رودیوم #محلول رودیوم خریداری می کنند و احتیاحی به ذوب کردن نمک رودیوم و تبدیل کردن آن به شمش رودیوم نیست.

در ضمن در جواهر سازی ها هم برای آبکاری رودیوم روی زیور آلات از #محلول رودیوم #ماژیک رودیوم استفاده می شود  که متاسفانه این محلول و ماژیک را به قیمت گزافی از کشورهای خارجی خریداری و استفاده میکنند و  در نهایت هزینه های استفاده شده محلول رودیوم روی زیور آلات را از مشتری دریافت می کنند، مشتری هم اینجا پول کامل محلول آبکاری رودیوم را پرداخت می کند ولی نمی داند که موقع فروش زیور آلات خود رودیومی که روی زیورآلاتش استفاده شده را به هیچ عنوان نمی تواند پس بگیرد چون خود زرگر هم متاسفانه نمی تواند رودیوم استفاده شده را بازیافت کند.

آموزش استخراج پلاتین از خاک کاتالیزور خودرو و کاتالیست های پتروشیمی

در این روش آموزش فقط به صورت حضوری برگزار می شود که یک جلسه عملی ۶ ساعته می باشد که خاک کاتالیزور از مرحله اول که با دستگاه آسیاب پودر می شود و به مش ۱۰۰ میکرون میرسد و مراحل بعد که شیمیایی هست و به صورت کاملا عملی توسط خود دانشجو انجام می شود تا بهتر به مراحل شیمیایی اشراف پیدا کند که این در آموزش کلیه مراحل شیمیایی و شناسایی تمامی منبع های کاتالیزور و خاک کاتالیزور خودروهای فرسوده از لحاظ قیمت و کیفیت آموزش داده خواهد شد .

آموزش استخراج پلاتین از خاک کاتالیزور خودرو کاتالیست های پتروشیمی

دوره آموزشی استخراج فلزات گرانبها

در ضمن از لحاظ پشتیبانی مراحل شیمیایی و معرفی بار هم اطمینان خاطر داشته باشید، چرا که گروه صنعتی بازیافت آنلاین پشتیبانی معرفی بار را به مدت یک سال دانشجو را حمایت می کند تا کاملا به صورت ۱۰۰ درصد به این کسب و کار اشراف پیدا کند.

و  تمامی تجهیزات استخراج و بازیافت طلا با بالاترین کیفیت و نمونه های خارجی درجه یک را میتوانید از گروه صنعتی بازیافت آنلاین تهیه کنید.

تمامی تجهیزات دوره آموزشی استخراج فلزات گرانبها از قبیل :

 • بشر پیرکس آلمانی درجه یک نشکن
 • بوته های گرافیکی آلمانی جهت ذوب کردن خاک و کلرید طلا
 • انواع قالب های چدنی جهت ذوب کردن طلای آب شده و ریخت داخل قالب
 • بهترین نوع اسیدهای آزمایشگاهی خارجی
 • اسید نیتریک
 • اسید کلریدریک
 • اسید هیدروکلریک
 • اسید سولفوریک
 • متابی سولفید سدیم
 • دی متیل گلی اکسیم
 • آمونیوم کلراید
 • هیدروکسید پتاسیم
 • فیکساتور
 • سود پرک
 • بوراکس و …..

در ضمن گروه صنعتی بازیافت آنلاین در صدد می باشد که تعداد دانشجویان بازیافت پالادیوم و رودیوم را به حداکثر برساند تا از خروج این گنج بزرگ از کشور جلوگیری کند  سالانه هزاران تن از این خاک که با عیارهای متفاوت حاوی پلاتین و پالادیوم و رودیوم از کشور خارج می شود که متاسفانه دلالان بزرگ در این بخش سود هنگفتی میبرند.

در حالی که این گنج میتواند در همین کشور عزیزمان بازیافت شود که این کار باعث اشتغال هزارن نیروی جوان می شود که خود می توانند این فلزات گرانبها را بازیافت کرده و به صورت  #نمک پالادیوم #نمک رودیوم #نمک پلاتین به شرکت های آبکاری لوازم پزشکی بفروشند که این شرکت ها مجبور نباشند این نمک ها و محلول را با قیمت گزافی از کشورهای چون آلمان و ژاپن و آمریکا تهیه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی استخراج فلزات گرانبها می توانید با متخصصان و تیم پشتیبانی مجموعه بازیافت آنلاین تماس بگیرید و مشاوره های لازم را بگیرید. همچنین می توانید از  کلاس های برگزار شده و کارآموزان مجموعه را در پیج اینستاگرام ما ببینید .

مقالات مرتبط