استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزور خودرو| آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی

03135671208

قیمت خاک کاتالیزور اگزوز کیلویی چند؟

بازیافت فلزات گرانبها از قبیل پلاتین،پالادیوم،رودیوم از خاک کاتالیزور فرسوده ی خودرو توسط گروه صنعتی بازیافت آنلاین

 

شاید این سوال برایتان پیش آید که خاک کاتالیزور کیلویی چند است؟ خاک کاتالیزور به چه دردی میخوره؟  خاک کاتالیزور چه ارزشی دارد ؟ مواد کاتالیزور چیست ؟ در این مقاله پیرامون قیمت خاک کاتالیزور  و نحوه اثرگذاری این قیمت بر میزان استخراج فلزات گرانبها صحبت میکنیم. خاک کاتالیزور ، به دلایل مختلفی یکی از ارزشمندترین فلزات محسوب می­شود. فرایند تولید خاک کاتالیزور، برای افرادی که به دنبال دستیابی به این طلای ارزشمند هستند، باید مورد بررسی قرار بگیرد؛ چرا که این حوزه نیازمند فراگیری تخصص­ های مربوطه است.

گروه صنعتی بازیافت آنلاین، مقالات مختلفی در این خصوص را در سایت برای افزایش اطلاعات شما بارگذاری کرده است که می­توانید با مطالعۀ آن­ها دانش خود را در این حوزه تکمیل کنید. اگر به دنبال اطلاعات کاملی از قیمت خاک کاتالیزور  و فرایند بازیافت آن هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه محاسبه قیمت خاک کاتالیزور 

قیمت خاک کاتالیزورها، به نوع کاتالیزور استفاده شده در خودرو بستگی دارد. چرا که عناصر و فلزات استفاده شده در خودروها، با توجه به شرکت سازنده و کارایی خودرو متفاوت است؛ بنابراین ممکن است یک منبع کاتالیست از میزان زیادی از فلزات گران­بها ساخته شده باشد.

همچنین ممکن است یک کاتالیست میزان کمتری از عناصر را داشته باشد و یا از عناصر ارزان­تری ساخته شده باشد. درنتیجه قیمت خاک کاتالیزور  پس از استخراج عناصر آن مشخص می­شود؛ اما نکته­ای که افراد متخصص در این حوزه می­دانند این است که اگرچه قیمت خاک کاتالیزور  توافقی و ثابت است، اما قیمت خاک­های متعلق به خودروهای خارجی، به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالا، بیشتر است.

 

 

لیست قیمت کات کاتالیزور

 

به روز رسانی  شنبه  ۱۴۰۱/۸/۲۸

 

لیست قیمت های روز_خاک کاتالیزور

عنوان فی عنوان فی عنوان فی
زانتیا 5000 تا 8000 206 2000 تا 7000 دوقلو بزرگ 6000 تا 8000
فرانسه 5000 تا 8000 پژو یورو 4 kkj 2000 تا 3000 دو قلو کوچک با سنسور 2500 تا 5000
مزدا 2500 تا 4000 پژو یورو 4 kem 3000 تا 5000 دوقلو کوچک بدون سنسور 4000 تا 6000
DK 2000 تا 3000 پژو قابدار اصلی 4000 تا 7000 پزو قابدار معمولی 1000 تا 2000
پراید و تیبا یورو 4 2000 تا 6000 تخت و تپل 1700 206 اصلی k352 به شرط دستگاه
L90 C293 5000 تا 7000 سفال پراید 800 206 اصلی k181 5500 تا 7500
L90 5 6000 تا 9000 سیمی 900 206 اصلی k417 4500 تا 7500
L90 C298 5000 تا 8000 پژو دو سنسور 4000 تا 8000 206 اصلی k357 به شرط دستگاه
سایپا تخت 6000 تا 8000 X2 2000 تا 3000 دو تیکه 3500 تا 4500
سه گل 3000 تا 5000 X3 1500 تا 3500
مگان فرانسه 3000 تا 5000 EF7 با آنالیز
مگان ترک 2000 تا 4000

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید و فروش خاک کاتالیزور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۱۲۵۴۵۶۵

مهندس میرزایی

 

………………………………………………………………………

 

۰۳۱۳۵۶۷۱۲۰۸

دفتر بازیافت آنلاین

مبدلهای کاتالیزوری چگونه کار می کنند؟

مبدل های کاتالیزوری با واکنش های شیمیایی، مواد مضر موجود در گازهای خروجی اتومبیل مانند مونوکسیدکربن ، اکسید نیتریک ، دی اکسید نیتروژن و هیدروکربن ها را به مواد مضر کمتری مانند: دی اکسید کربن و بخار آب تبدیل می کنند.

اگرچه این قطعه در درجه اول در سیستم های اگزوز اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرند ،اما در کامیون ها ، اتوبوس ها ، لیفتراک ها ، تجهیزات معدن ، مجموعه های ژنراتور ، لوکوموتیوها ، موتورسیکلت ها ، هواپیماها و سایر دستگاه های موتور نیز اصلاح و استفاده می شود. در واقع می توان گفت کاتالیزورهای خودرو نقش مهمی در کنترل آلایندگی هوا و حفظ محیط زیست دارند.

 

قیمت خاک کاتالیزور

کاتالیزور خودرو

مواد تشکیل دهنده مبدل های کاتالیزوری چیست؟

بهترین گزینه جهت پیشگیری از آلایندگی توسط خودروها استفاده از فلزات گرانبهایی  به نام پالادیوم و رودیوم و پلاتین است. به خاطر همین است که شرکت های خودرو سازی تمامی کشورها مجبور به استفاده از قطعه ی کاتالیزور می باشند.

و جالب تر اینکه شرکت های خودروسازی برای اینکه در رقابت تنگاتنگ میباشند برای گرفتن تاییدیه از محیط زیست جهانی حاضرند از فلز پالادیوم بیشتری در کاتالیزور استفاده کنند تا از نظر کاهش آلایندگی خودرو رتبه برتری را به نام خودشان ثبت نمایند . هر چه برند خودرو معروفتر باشد قطعا از پالادیوم زیادتری در قطعه کاتالیزور استفاده میکند. برای آگاهی بیشتر می توانید عکس خاک کاتالیزور را در ادامه ببینید.

عکس خاک کاتالیزور

معایب حذف خاک اگزوز

افرادی هستند که بدون داشتن تخصص و اطلاعات کافی، کاتالیزورها را از خودروها جدا می کنند که باعث بروز مشکلات زیادی برای خودروها می شود و به همین علت  بسیاری از کارشناسان تاکید میکنند که از حذف کاتالیزور خودرو خودداری کنید.  زیرا این کار موتورماشین را تحت فشار قرار می دهد و مشکلاتی را برای خوررو به وجود می آورد.

از معایب اصلی  حذف کاتالیزور می توان به افزایش ۳۰ برابری آلایندگی خودرو ، افزایش مصرف سوخت خودرو و همچنین زیاد شدن صدای موتور خودرو می شود. برخی با این باور اشتباه دارند حذف کاتالیزور خودرو باعث شتاب و سرعت گرفتن بیشتر ماشین می گردد. اما این یکی از تفکرات اشتباه برخی افراد است و کاملا برعکس عمل می کند. شاید در روزهای اولیه حذف شتاب خودرو بیشتر شود، اما به مرور زمان باعث افت و آسیب دیدن موتور خودرو می گردد و سرعت آن کاهش پیدا می کند.  از مهمترین مزایای کاتالیزور اگزوز خودرو، کنترل هوای وارد شده بر خودرو است که در صورت حذف آن، هوای ورودی از کنترل خارج می گردد.

اهمیت استخراج فلزات خاک کاتالیزور

چرا خاک کاتالیزور گران است؟  با وجود اینکه فرآیند استخراج فلزات خاک کاتالیزور بسیار پیچیده و زمان بر است، ولی با بازیافت می توان برخی از مواد اولیه که در آن بکار برده است را بدست آورد و صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد. بازیافت خاک کاتالیزور از ورود زباله ها به محیط زیست جلوگیری کند و بار دیگر می تواند در فرآیند تولید  استفاده نمود.

با وجود گران بودن قیمت خاک کاتالیزور، گاهی اوقات استخراج فلزات از خاک کاتالیزور ارزش بازیافت را ندارند، چرا که بخاطر شکستگی و جداسازی اجزای آن دچار مشکل می شوند که در این مواقع باید  تعداد زیادی کاتالیزور برای بازیافت داشته باشیم. پس هنگام خرید خاک کاتالیزور به این نکات توجه داشته باشید.  قیمت ضایعات کاتالیزور نیز بستگی به همین فاکتورها دارد.

 

قیمت خاک کاتالیزور

قیمت خاک کاتالیزور

 

گروه صنعتی بازیافت آنلاین خاک های داخل خودروها را از تمامی استان ها توسط نمایندگان خود خریداری میکند و فلز پالادیوم و رودیوم آن را استخراج میکند. در صورت فروش و خرید کاتالیزور در وزن های بالا توسط اشخاص و شرکت ها حتما با گروه صنعتی بازیافت آنلاین تماس بگیرید.

خرید بازیافت آنلاین به صورت عمده و تناژ می باشد، همکاران گرامی نگران فروش بارتان با مبالغ سنگین نباشید، گروه صنعتی بازیافت آنلاین مبالغ سنگین را از طریق صرافی و به صورت نقد و آنی واریز می کند. برای کسب اطلاع از  قیمت مواد داخل کاتالیزور و  قیمت روز خاک کاتالیزور و منبع کاتالیزور با ما در تماس باشید.

مقالات مرتبط

استخراج پلاتین

استخراج پلاتین

در این مقاله بازیافت آنلاین به بررسی استخراج پلاتین می پردازیم. آشنایی با پلاتین پلاتين با منشاء طبيعي از مدت زمان طولاني شناخته شده است. اگر چه اين فلز از سوي هندي ها از زمانهاي قديم استفاده مي شد؛ اما اولين بار اروپاييان ظهور پلاتين را به سال ۱۵۵۷ نسبت داده اند. پلاتين اولين بار در معادن امريکاي مرکزي بين پاناما و مکزيک يافت شد. ا
ضایعات کاتالیست بازیافت ضایعات کاتالیست

قیمت ضایعات کاتالیست

در این مقاله قصد داریم به بررسی ضایعات کاتالیست بپردازیم. در ابتدا بهتر است با کاتالیست آشنا شوید.  کاتالیست هر ماده‌ای  که باعث افزایش سرعت انجام واکنش های شیمیایی شود کاتالیست نام دارد. البته کاتالیست ها خود در طی واکنش مصرف نشده و یا تغییری  نمی‌کنند. کاتالیست ها در بسیاری از فرآیندهای شیمیایی مهم بوده و نقش کلیدی را ایفا می ک
ضایعات کاتالیزور بازیافت ضایعات کاتالیزور

ضایعات کاتالیزور چیست؟ | بازیافت آنلاین

ضایعات کاتالیزور در واقع به شکل خرد شده و آسیاب شده کاتالیزورهای خودرو است. که این آسیاب شدن علاوه بر جمع آوری راحت، فرایند بازیافت را نیز آسانتر می کند.  ارزش بالای این ضایعات کاتالیزور و وجود فلزات گرانبها باعث شده این شغل یکی از مشاغل پرسود باشد که قیمت آن با قیمت جهانی دلار متغیر است. عمر مفید کاتالیزورها   عمر مفید کاتالیزور


   • مدیر سایت says: پنج‌شنبه,2022,09

    سلام برای مشاهده قیمت روز خاک کاتالیزر پژو هروز میتوانید در جدول مطالب مرتبط مشاهده کنید.


   • مدیر سایت says: چهارشنبه,2022,06

    سلام ممنون. چون قیمت ها بروز هستند با مدیر مجموعه تماس بگیرید.