آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی | استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزر خودرو

03135671208

قیمت خاک کاتالیزور اگزوز کیلویی چند؟

شاید این سوال برایتان پیش آید که خاک کاتالیزور کیلویی چند است؟ خاک کاتالیزور به چه دردی میخوره؟  خاک کاتالیزور چه ارزشی دارد ؟ مواد کاتالیزور چیست ؟ در این مقاله پیرامون قیمت خاک کاتالیزور  و نحوه اثرگذاری این قیمت بر میزان استخراج فلزات گرانبها صحبت میکنیم. خاک کاتالیزور ، به دلایل مختلفی یکی از ارزشمندترین فلزات محسوب می­شود. فرایند تولید خاک کاتالیزور، برای افرادی که به دنبال دستیابی به این طلای ارزشمند هستند، باید مورد بررسی قرار بگیرد؛ چرا که این حوزه نیازمند فراگیری تخصص­ های مربوطه است.

گروه صنعتی بازیافت آنلاین، مقالات مختلفی در این خصوص را در سایت برای افزایش اطلاعات شما بارگذاری کرده است که می­توانید با مطالعۀ آن­ها دانش خود را در این حوزه تکمیل کنید. اگر به دنبال اطلاعات کاملی از قیمت خاک کاتالیزور  و فرایند بازیافت آن هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه محاسبه قیمت خاک کاتالیزور 

قیمت خاک کاتالیزورها، به نوع کاتالیزور استفاده شده در خودرو بستگی دارد. چرا که عناصر و فلزات استفاده شده در خودروها، با توجه به شرکت سازنده و کارایی خودرو متفاوت است؛ بنابراین ممکن است یک منبع کاتالیست از میزان زیادی از فلزات گران­بها ساخته شده باشد.

همچنین ممکن است یک کاتالیست میزان کمتری از عناصر را داشته باشد و یا از عناصر ارزان­تری ساخته شده باشد. درنتیجه قیمت خاک کاتالیزور  پس از استخراج عناصر آن مشخص می­شود؛ اما نکته­ای که افراد متخصص در این حوزه می­دانند این است که اگرچه قیمت خاک کاتالیزور  توافقی و ثابت است، اما قیمت خاک­های متعلق به خودروهای خارجی، به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالا، بیشتر است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

با تشکر گروه صنعتی بازیافت آنلاین

مهندس سنجری

۰۹۱۳۳۰۷۶۳۲۲

 

مهندس سنجری

مدل خودروها

قیمت خاک کاتالیزور

(میلیون تومان)

زانتیا ۶۵۰۰ الی ۷۱۰۰
فرانسه ۵۹۰۰ الی ۶۳۰۰
مزدا ۳۱۰۰الی ۳۵۰۰
Dk ۳۱۰۰ الی ۳۴۰۰
پراید ۲۵۰۰ الی ۲۹۰۰
تبیا یورو۴ ۲۵۰۰ الی ۲۸۰۰
ال نود C293 ۵۴۰۰ الی ۵۸۰۰
ال نود ۵ ۷۵۰۰ الی ۷۹۰۰
ال نود  C298 ۶۹۰۰ الی ۷۳۰۰
سایپا تخت ۷۹۰۰ الی ۸۲۰۰
سه گل ۳۱۰۰ الی ۳۴۰۰
مگان فرانسه ۴۳۰۰ الی ۴۷۰۰
مگان ترک ۳۴۰۰ الی ۳۸۰۰
۲۰۶ ۳۵۰۰ الی ۳۸۰۰
پژو یورو KKJ4 ۲۲۰۰ الی ۲۵۰۰
پژو یورو kem4 ۳۵۰۰ الی ۳۸۰۰
پژو قابدار اصلی با آنالیز
تخت و تپل ۱۴۰۰ الی ۱۷۰۰
سفال پراید ۶۰۰ الی ۹۰۰
سیمی ۷۰۰ الی ۱۱۰۰
پژو دو سنسور ۴۵۰۰ الی ۵۱۰۰
X2 ۲۹۰۰ الی ۳۱۰۰
X3 ۱۵۰۰ الی ۱۸۰۰
EF7 با آنالیز
دوقلو بزرگ ۸۹۰۰ الی ۹۱۰۰
دوقلو کوچک با سنسور ۳۵۰۰ الی ۳۸۰۰
دوقلو کوچک بدون سنسور ۴۵۰۰ الی ۴۸۰۰
پژو قابدار معمولی ۱۶۰۰ الی ۱۹۰۰

۲۰۶ اصلی K352

۲۱۰۰ الی ۲۴۰۰
۲۰۶ اصلی K181 ۶۱۰۰ الی ۶۳۰۰
۲۰۶ اصلی K417 ۵۱۰۰ الی ۵۴۰۰
۲۰۶ اصلی K357 ۱۱٫۶۰۰ الی ۱۱٫۹۰۰
دو تیکه

۳۴۰۰ الی ۳۷۰۰

مبدلهای کاتالیزوری چگونه کار می کنند؟

مبدل های کاتالیزوری با واکنش های شیمیایی، مواد مضر موجود در گازهای خروجی اتومبیل مانند مونوکسیدکربن ، اکسید نیتریک ، دی اکسید نیتروژن و هیدروکربن ها را به مواد مضر کمتری مانند: دی اکسید کربن و بخار آب تبدیل می کنند.

اگرچه این قطعه در درجه اول در سیستم های اگزوز اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرند ،اما در کامیون ها ، اتوبوس ها ، لیفتراک ها ، تجهیزات معدن ، مجموعه های ژنراتور ، لوکوموتیوها ، موتورسیکلت ها ، هواپیماها و سایر دستگاه های موتور نیز اصلاح و استفاده می شود. در واقع می توان گفت کاتالیزورهای خودرو نقش مهمی در کنترل آلایندگی هوا و حفظ محیط زیست دارند.

 

قیمت خاک کاتالیزور

کاتالیزور خودرو

مواد تشکیل دهنده مبدل های کاتالیزوری چیست؟

بهترین گزینه جهت پیشگیری از آلایندگی توسط خودروها استفاده از فلزات گرانبهایی  به نام پالادیوم و رودیوم و پلاتین است. به خاطر همین است که شرکت های خودرو سازی تمامی کشورها مجبور به استفاده از قطعه ی کاتالیزور می باشند.

و جالب تر اینکه شرکت های خودروسازی برای اینکه در رقابت تنگاتنگ میباشند برای گرفتن تاییدیه از محیط زیست جهانی حاضرند از فلز پالادیوم بیشتری در کاتالیزور استفاده کنند تا از نظر کاهش آلایندگی خودرو رتبه برتری را به نام خودشان ثبت نمایند . هر چه برند خودرو معروفتر باشد قطعا از پالادیوم زیادتری در قطعه کاتالیزور استفاده میکند. برای آگاهی بیشتر می توانید عکس خاک کاتالیزور را در ادامه ببینید.

عکس خاک کاتالیزور

معایب حذف خاک اگزوز

افرادی هستند که بدون داشتن تخصص و اطلاعات کافی، کاتالیزورها را از خودروها جدا می کنند که باعث بروز مشکلات زیادی برای خودروها می شود و به همین علت  بسیاری از کارشناسان تاکید میکنند که از حذف کاتالیزور خودرو خودداری کنید.  زیرا این کار موتورماشین را تحت فشار قرار می دهد و مشکلاتی را برای خوررو به وجود می آورد.

از معایب اصلی  حذف کاتالیزور می توان به افزایش ۳۰ برابری آلایندگی خودرو ، افزایش مصرف سوخت خودرو و همچنین زیاد شدن صدای موتور خودرو می شود. برخی با این باور اشتباه دارند حذف کاتالیزور خودرو باعث شتاب و سرعت گرفتن بیشتر ماشین می گردد. اما این یکی از تفکرات اشتباه برخی افراد است و کاملا برعکس عمل می کند. شاید در روزهای اولیه حذف شتاب خودرو بیشتر شود، اما به مرور زمان باعث افت و آسیب دیدن موتور خودرو می گردد و سرعت آن کاهش پیدا می کند.  از مهمترین مزایای کاتالیزور اگزوز خودرو، کنترل هوای وارد شده بر خودرو است که در صورت حذف آن، هوای ورودی از کنترل خارج می گردد.

اهمیت استخراج فلزات خاک کاتالیزور

چرا خاک کاتالیزور گران است؟  با وجود اینکه فرآیند استخراج فلزات خاک کاتالیزور بسیار پیچیده و زمان بر است، ولی با بازیافت می توان برخی از مواد اولیه که در آن بکار برده است را بدست آورد و صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد. بازیافت خاک کاتالیزور از ورود زباله ها به محیط زیست جلوگیری کند و بار دیگر می تواند در فرآیند تولید  استفاده نمود.

با وجود گران بودن قیمت خاک کاتالیزور، گاهی اوقات استخراج فلزات از خاک کاتالیزور ارزش بازیافت را ندارند، چرا که بخاطر شکستگی و جداسازی اجزای آن دچار مشکل می شوند که در این مواقع باید  تعداد زیادی کاتالیزور برای بازیافت داشته باشیم. پس هنگام خرید خاک کاتالیزور به این نکات توجه داشته باشید.  قیمت ضایعات کاتالیزور نیز بستگی به همین فاکتورها دارد.

 

قیمت خاک کاتالیزور

قیمت خاک کاتالیزور

 

گروه صنعتی بازیافت آنلاین خاک های داخل خودروها را از تمامی استان ها توسط نمایندگان خود خریداری میکند و فلز پالادیوم و رودیوم آن را استخراج میکند. در صورت فروش و خرید کاتالیزور در وزن های بالا توسط اشخاص و شرکت ها حتما با گروه صنعتی بازیافت آنلاین تماس بگیرید.

خرید بازیافت آنلاین به صورت عمده و تناژ می باشد، همکاران گرامی نگران فروش بارتان با مبالغ سنگین نباشید، گروه صنعتی بازیافت آنلاین مبالغ سنگین را از طریق صرافی و به صورت نقد و آنی واریز می کند. برای کسب اطلاع از  قیمت مواد داخل کاتالیزور و  قیمت روز خاک کاتالیزور و منبع کاتالیزور با ما در تماس باشید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

با تشکر گروه صنعتی بازیافت آنلاین

مهندس سنجری

۰۹۱۳۳۰۷۶۳۲۲

مقالات مرتبط

استخراج پلاتین

استخراج پلاتین

در این مقاله بازیافت آنلاین به بررسی استخراج پلاتین می پردازیم. آشنایی با پلاتین پلاتين با منشاء طبيعي از مدت زمان طولاني شناخته شده است. اگر چه اين فلز از سوي هندي ها از زمانهاي قديم استفاده مي شد؛ اما اولين بار اروپاييان ظهور پلاتين را به سال ۱۵۵۷ نسبت داده اند. پلاتين اولين بار در معادن امريکاي مرکزي بين پاناما و مکزيک يافت شد. ا
ضایعات کاتالیست بازیافت ضایعات کاتالیست

قیمت ضایعات کاتالیست

در این مقاله قصد داریم به بررسی ضایعات کاتالیست بپردازیم. در ابتدا بهتر است با کاتالیست آشنا شوید. جهت فروش و مشاوه کاتالیست های پتروشیمی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. ۰۹۱۳۳۰۷۶۳۲۲ مهندس سنجری  کاتالیست هر ماده‌ای  که باعث افزایش سرعت انجام واکنش های شیمیایی شود کاتالیست نام دارد. البته کاتالیست ها خود در طی واکنش مصرف نشده و یا
ضایعات کاتالیزور بازیافت ضایعات کاتالیزور

ضایعات کاتالیزور چیست؟ | بازیافت آنلاین

ضایعات کاتالیزور در واقع به شکل خرد شده و آسیاب شده کاتالیزورهای خودرو است. که این آسیاب شدن علاوه بر جمع آوری راحت، فرایند بازیافت را نیز آسانتر می کند.  ارزش بالای این ضایعات کاتالیزور و وجود فلزات گرانبها باعث شده این شغل یکی از مشاغل پرسود باشد که قیمت آن با قیمت جهانی دلار متغیر است. عمر مفید کاتالیزورها عمر مفید کاتالیزور ها


      • مدیر سایت says: چهارشنبه,2022,06

        سلام ممنون. چون قیمت ها بروز هستند با مدیر مجموعه تماس بگیرید.