03135671208

09131254565

info@bazyaftonline.com

بازیافت آنلاین استخراج طلا
آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی | استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزر خودرو

جهت اطلاع از قیمت ضایعات کاتالیزور می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

۰۹۱۳۳۰۷۶۳۲۲

مهندس سنجری

 

کاتالیزورهای خودرو چه کاربردی دارند؟

اگر صاحب اتومبیل هستید ، احتمالا در سیستم اگزوز اتومبیل خود مقدار کمی فلزات ارزشمند دارید.

مبدل های کاتالیزوری بخشی از سیستم اگزوز در وسایل نقلیه مدرن هستند که به کاهش اثرات منفی محیطی خودروها کمک می کنند. کاتالیزورها گازهای خطرناک تولید شده توسط اتومبیل ها را به مواد کم خطرتری تبدیل می کنند.به عنوان مثال ، مونوکسیدکربن و هیدروکربن ها به دی اکسید کربن و آب تبدیل می شوند. گفته می شود کاتالیست ها تا ۹۰ درصد گازهای سمی و خطرناک را بی اثر می کنند. در نتیجه آن ها می توانند نقش بسزایی در کاهش آلودگی هوا ایفا کنند.

مبدل های کاتالیستی حاوی طیف وسیعی از فلزات گرانبها مانند مس ، نیکل ، آهن و منگنز هستند. اما مهمتر از همه ، مبدلهای کاتالیزوری حاوی رودیم ، پلاتین و پالادیوم هستند. این سه فلز به ویژه برای ساخت جواهرات ، وسایل الکترونیکی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

پلاتین ، پالادیوم و رودیم که جزو فلزات گروه پلاتین بوده ترکیبات اساسی کاتالیزورها محسوب می شوند. امروزه مواد ارزان تری در دسترس نیستند که خصوصیات مشابهی را برای این نوع واکنشهای کاتالیزوری ارائه دهند.

 

قیمت ضایعات کاتالیزور

قیمت ضایعات کاتالیزور

ضایعات کاتالیزور

طول عمر مبدل های کاتالیزوری حدود ۴ سال تخمین زده شده که بعد از آن باید تعویض شود. چرا که می تواند اثرات مخربی را به دنبال داشته باشد. از طرفی این قطعات می توانند به دلایل مختلفی قبل از سر رسیدن عمر مفید خود خراب شوند و دیگر کارایی سابق را نداشته باشند. در این صورت نیز باید نسبت به تعویض آن ها اقدام کرد. با دیدن نشانه هایی مانند به سختی استارت خوردن اتومبیل ، لرزش آن ، کاهش شتاب موتور ، افزایش مصرف سوخت و.. می توان به خراب شدن کاتالیزورها پی برد. در نتیجه می توان گفت حجم کاتالیزورهای مستعمل و از کارافتاده روز به روز در حال افزایش است.

با توجه به این واقعیت که هر اتومبیل جدید باید به مبدل کاتالیزوری مجهز شود و تعداد ثبت نام خودرو به طور پیوسته در حال افزایش است ، تقاضا برای فلزات گروه پلاتین (PGM) به طور مداوم رشد خواهد کرد. از طرفی یک مبدل کاتالیزوری تقریباً از ۱ گرم تا ۱۵ گرم فلزات گروه پلاتین دارد . به همین دلیل است که ما نیاز به جمع آوری و استفاده مجدد از فلزات گرانبها درون کاتالیزورها داریم.

چرا باید مبدلهای کاتالیزوری بازیافت شوند؟

استخراج سنگ فلز و ساخت فلزات می تواند یک فرآیند فشرده و پر هزینه باشد. به عنوان مثال ، سنگ پلاتین باید از تونل های عمیق استخراج شود ، و به انرژی زیادی برای حفاری نیاز دارد و مقدار زیادی سنگ معدن برای مقدار قابل توجهی از محصول نهایی پلاتین مورد نیاز است. سنگ پلاتین پس از استخراج ، باید با مواد شیمیایی تصفیه شود تا به فلز برسد. این نه تنها باعث آلودگی محیط زیست می شود ، بلکه برای کارگران معدنی که معمولاً دستمزد کمتری دارند و در شرایط سخت مجبور به کار می شوند اثرات منفی دارد. همه این عوامل بازیافت ضایعات کاتالیزور ها را به امری مهم تبدیل می کند.

تیم صنعتی بازیافت آنلاین ضایعات کاتالیزور را جمع آوری کرده و آنها را برای بازیابی فلزات گرانبها بازیافت می کند. در نتیجه بازیافت آنلاین آماده خرید ضایعات کاتالیزور های شما عزیزان با قیمت مناسب می باشد. به دلیل نوسان قیمت ها جهت اطلاع از قیمت ضایعات کاتالیزور کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۳۳۰۷۶۳۲۲

مهندس سنجری

عضویت در خبرنامه ما

اولین نفری باشید که از تخفیفات مطلع می شوید

مشاوره و پشتیبانی

دوره های آموزش عملی

ضمانت خدمات و محصولات

ارسال سریع کالا