آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی | استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزر خودرو

03135671208

فروش سولفات آهن آزمایشگاهی

یکی از روش های بازیابی طلا استفاده از سولفات آهن است. از این رو گروه صنعتی بازیافت آنلاین اقدام به فروش سولفات آهن آزمایشگاهی می نماید. در ادامه جهت آشنایی بیشتر به بررسی سولفات آهن و کاربردهای آن می پردازیم.

برای استخراج طلا از تیزاب سلطانی و ته نشین کردن لجن طلا از تیزآب بهترین محصول سولفات آهن آزمایشگاهی می باشد.

به همین خاطر گروه صنعتی بازیافت آنلاین اقدام به فروش سولفات آهن آزمایشگاهی کرده است که از خلوص بسیار بالایی برخوردار میباشد.

برای خرید سولفات اهن میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۱۲۵۴۵۶۵

میرزایی

سولفات آهن

سولفات آهن یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد در صنایع مختلف کشاورزی ، خوراکی ، نساجی ، فاضلاب و…می باشد.
سولفات آهن به دو صورت دو ظرفیتی و سه ظرفیتی تولید شده که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد و حتی از نظر ظاهری نیز متفاوت از یکدیگر هستند.

فروس سولفات (FeSO4)

این نوع همان سولفات آهن دو ظرفیتی بوده که به رنگ سبز یافت می شود به همین جهت به زاج سبز نیز معروف است. فروس سولفات پرکاربردترین سولفات آهن در کشاورزی است زیرا از رطوبت کمی برخوردار می باشد. جالب است بدانید این نوع سولفات در درمان کم خونی فقر آهن نیز استفاده می شود.

فریک سولفات Fe۲(SO۴)۳

سولفات آهن سه ظرفیتی است که به رنگ زرد موجود می باشد. این نوع سولفات به زاج زرد یا زاج شتر دندان نیز معروف است. سولفات آهن سه ظرفیتی به دلیل رطوبت بالا بیشتر در تصفیه آب و فاضلاب استفاده شده و کاربرد کمتری نسبت به سولفات دو ظرفیتی دارد.

به طور کل می توان گفت سولفات آهن در کشاورزی جهت تولید کود های شیمیایی ، در صنایع تولید رنگ ، صنایع تصفیه کننده آب و فاضلاب ، چرم سازی ، نساجی و …کاربرد زیادی دارد.

نکته مهم این است که برای بازیابی طلا باید از ‏فروس سولفات یا همان سولفات آهن دو ظرفیتی که به رنگ سبز می باشد استفاده کرد. زیرا فریک سولفات که به رنگ زرد موجود است قابلیت رسوب طلا را ندارد.

در ادامه به کاربرد سولفات آهن آزمایشگاهی در بازیافت ضایعات می پردازیم.

 

 

فروش سولفات آهن آزمایشگاهی

فروش سولفات آهن آزمایشگاهی

 

نقش سولفات آهن در استخراج طلا

سولفات آهن( زاج سبز ) یکی از مواد شیمیایی مهم برای بازیابی طلا از محلول های اسیدی می باشد.

برای استخراج طلا از ضایعات الکترونیکی ابتدا این ضایعات را در داخل اسید نیتریک حل می کنیم. سپس آن ها را در تیراب سلطانی حل کرده و حرارت می دهیم تا به دمای ۷۰ درجه برسد. در مرحله بعدی کار احیای طلا شروع می شود.

از متا دی سولفات سدیم برای بازیابی و احیای طلا استفاده می شود اما متا دی سولفاتی که در داخل بازار موجود است اصل نبوده و به دلیل قیمت بالا جنس اصل استفاده از آن مقرون به صرفه نمی باشد. سولفات آهن آزمایشگاهی انتخاب مناسبی برای جایگزینی آن بوده و می تواند جهت بازیابی طلا استفاده شود. پس از سولفات آهن آزمایشگاهی خالص استفاده کرده و آن را آرام ارام به تیزاب سلطانی اضافه میکنیم. با چند بار تکرار این عمل لجن قهوه‌ای رنگی ته‌نشین شده که حاوی فلز طلا است.
نکته مهم در استفاده از سولفات آهن و سایر مواد شیمیایی جهت استخراج فلزات گران بها آزمایشگاهی بودن آنها است. به هیچ عنوان نباید از اسید و مواد شیمیایی صنعتی استفاده کنید.

تیم بازیافت آنلاین آماده ارائه خدمات از جمله فروش سولفات آهن آزمایشگاهی می باشد جهت استعلام قیمت ، سفارش و خرید این محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 

مقالات مرتبط

فروش اسید نیتریک آزمایشگاهی

فروش اسید نیتریک آزمایشگاهی

یکی از خدمات تیم بازیافت آنلاین فروش اسید و مواد شیمیایی از جمله فروش اسید نیتریک  آزمایشگاهی می باشد به همین منظور با اسید نیتریک و کاربرد آن بیشتر آشنا می‌شویم. اسید نیتریک اسید نیتریک(HNO₃) که به جوهر شوره نیز معروف است از جمله اسید های پرکاربرد در صنعت بوده که بسیار قوی و خورنده است. اسید نیتریک بی رنگ است اما به مرور زمان زرد رن

استخراج طلا از کامپیوتر

در این مقاله قصد داریم به بررسی استخراج طلا از کامپیوتر بپردازیم. پس با ما همراه باشید. در چه قطعاتی از کامپیوتر طلا وجود دارد؟ در ساخت بسیاری از قطعات الکترونیکی از جمله کامپیوتر از طلا استفاده می شود. هر چند مقدار طلای استفاده شده کم است اما وقتی پای بازیافت میلیون ها قطعات کامپیوتر به میان می آید مساله فرق می کند. کامپیوترهای مست

فروش اسید و مواد شیمیایی

بازیافت آنلاین اقدام به فروش اسید و مواد شیمیایی می نماید. همان گونه که می دانید هر موادی که دیگر قابل استفاده نباشد و بتوان آن را بازیافت کرد ضایعات نام دارد که این ضایعات ارزش مالی نیز دارند. ضایعات در دسته های مختلف فلزی ، غیر فلزی و الکترونیکی تقسیم بندی شده که هر کدام ممکن است حاوی فلزات ارزشمندی از جمله طلا ، نقره ، پلاتین ، پا