03135671208

09131254565

info@bazyaftonline.com

بازیافت آنلاین استخراج طلا
آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی | استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزر خودرو

یکی از روش های بازیابی طلا استفاده از سولفات آهن است. از این رو گروه صنعتی بازیافت آنلاین اقدام به فروش سولفات آهن آزمایشگاهی می نماید. در ادامه جهت آشنایی بیشتر به بررسی سولفات آهن و کاربردهای آن می پردازیم.

برای استخراج طلا از تیزاب سلطانی و ته نشین کردن لجن طلا از تیزآب بهترین محصول سولفات آهن آزمایشگاهی می باشد.

به همین خاطر گروه صنعتی بازیافت آنلاین اقدام به فروش سولفات آهن آزمایشگاهی کرده است که از خلوص بسیار بالایی برخوردار میباشد.

برای خرید سولفات اهن میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۱۲۵۴۵۶۵

میرزایی

سولفات آهن

سولفات آهن یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد در صنایع مختلف کشاورزی ، خوراکی ، نساجی ، فاضلاب و…می باشد.
سولفات آهن به دو صورت دو ظرفیتی و سه ظرفیتی تولید شده که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد و حتی از نظر ظاهری نیز متفاوت از یکدیگر هستند.

فروس سولفات (FeSO4)

این نوع همان سولفات آهن دو ظرفیتی بوده که به رنگ سبز یافت می شود به همین جهت به زاج سبز نیز معروف است. فروس سولفات پرکاربردترین سولفات آهن در کشاورزی است زیرا از رطوبت کمی برخوردار می باشد. جالب است بدانید این نوع سولفات در درمان کم خونی فقر آهن نیز استفاده می شود.

فریک سولفات Fe۲(SO۴)۳

سولفات آهن سه ظرفیتی است که به رنگ زرد موجود می باشد. این نوع سولفات به زاج زرد یا زاج شتر دندان نیز معروف است. سولفات آهن سه ظرفیتی به دلیل رطوبت بالا بیشتر در تصفیه آب و فاضلاب استفاده شده و کاربرد کمتری نسبت به سولفات دو ظرفیتی دارد.

به طور کل می توان گفت سولفات آهن در کشاورزی جهت تولید کود های شیمیایی ، در صنایع تولید رنگ ، صنایع تصفیه کننده آب و فاضلاب ، چرم سازی ، نساجی و …کاربرد زیادی دارد.

نکته مهم این است که برای بازیابی طلا باید از ‏فروس سولفات یا همان سولفات آهن دو ظرفیتی که به رنگ سبز می باشد استفاده کرد. زیرا فریک سولفات که به رنگ زرد موجود است قابلیت رسوب طلا را ندارد.

در ادامه به کاربرد سولفات آهن آزمایشگاهی در بازیافت ضایعات می پردازیم.

 

 

فروش سولفات آهن آزمایشگاهی

فروش سولفات آهن آزمایشگاهی

 

نقش سولفات آهن در استخراج طلا

سولفات آهن( زاج سبز ) یکی از مواد شیمیایی مهم برای بازیابی طلا از محلول های اسیدی می باشد.

برای استخراج طلا از ضایعات الکترونیکی ابتدا این ضایعات را در داخل اسید نیتریک حل می کنیم. سپس آن ها را در تیراب سلطانی حل کرده و حرارت می دهیم تا به دمای ۷۰ درجه برسد. در مرحله بعدی کار احیای طلا شروع می شود.

از متا دی سولفات سدیم برای بازیابی و احیای طلا استفاده می شود اما متا دی سولفاتی که در داخل بازار موجود است اصل نبوده و به دلیل قیمت بالا جنس اصل استفاده از آن مقرون به صرفه نمی باشد. سولفات آهن آزمایشگاهی انتخاب مناسبی برای جایگزینی آن بوده و می تواند جهت بازیابی طلا استفاده شود. پس از سولفات آهن آزمایشگاهی خالص استفاده کرده و آن را آرام ارام به تیزاب سلطانی اضافه میکنیم. با چند بار تکرار این عمل لجن قهوه‌ای رنگی ته‌نشین شده که حاوی فلز طلا است.
نکته مهم در استفاده از سولفات آهن و سایر مواد شیمیایی جهت استخراج فلزات گران بها آزمایشگاهی بودن آنها است. به هیچ عنوان نباید از اسید و مواد شیمیایی صنعتی استفاده کنید.

تیم بازیافت آنلاین آماده ارائه خدمات از جمله فروش سولفات آهن آزمایشگاهی می باشد جهت استعلام قیمت ، سفارش و خرید این محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 

عضویت در خبرنامه ما

اولین نفری باشید که از تخفیفات مطلع می شوید

مشاوره و پشتیبانی

دوره های آموزش عملی

ضمانت خدمات و محصولات

ارسال سریع کالا