استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزور خودرو| آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی

فروش بوراکس

فهرست موضوعات مقاله

اگر از دسته افرادی باشید که علاقه مند به استخراج طلا هستند ، حتما این سوال در ذهن شما شکل گرفته است که برای استخراج طلا به چه لوازم و امکاناتی نیاز هست و از میان این تجهیزات ، کدام یک لازم و ضروری هستند؟

بوراکس یکی از مهم ترین این موارد است. یکی از مواد شیمیایی لازم جهت استخراج طلا بوراکس است. از این رو تیم صنعتی بازیافت آنلاین اقدام به فروش بوراکس می نماید. در ادامه با ساختار و کاربردهای دیگر بوراکس بیشتر آشنا می شویم.

فروش بوراکس

فروش بوراکس

بوراکس چیست؟

بوراکس (Na₂[B₄O₅(OH)₄]·۸H₂O) یک ماده سفید پودری است که به آن بورات سدیم یا تترابورات سدیم نیز گفته می شود. این ماده در آب انحلال‌ پذیری بالایی دارد و به طور گسترده ای به عنوان پاک کننده خانگی و تقویت کننده مواد شوینده لباس استفاده می شود.

بوراکس اغلب در بسترهای دریاچه خشک در مکانهایی مانند دره مرگ کالیفرنیا یافت می شود ، جایی که آب تبخیر شده و ذخایر معدنی باقی مانده است.

مشهورترین کاربرد برای بوراکس پاک کننده است ، اما شما می توانید این ترکیب را در بسیاری از محصولات خانگی دیگر پیدا کنید ، از جمله:

خمیر دندان و دهان شویه های مخصوص ،مواد آرایشی مانند لوسیون ها ، کرم های پوست ، مرطوب کننده ها ، ضد آفتاب و محصولات مراقبت از آکنه ،لعاب رنگ و  علف کش ها

گرچه بوراکس ممکن است طبیعی باشد ، اما این بدان معنی نیست که کاملاً بی خطر است. بوراکس اغلب در جعبه ای با برچسب احتیاط به کاربران هشدار می دهد که این محصول تحریک کننده چشم است و در صورت بلعیدن ممکن است مضر باشد. در نتیجه هنگام کار با این ماده شیمیایی باید احتیاط شود.

 

فروش بوراکس

فروش بوراکس

کاربردها :

بوراکس جز بسیاری از مواد شوینده ، مواد آرایشی و لعاب مینای دندان است. این ماده برای ساختن محلول های بافر در بیوشیمی ، به عنوان یک بازدارنده آتش ، به عنوان یک ترکیب ضد قارچ ، در ساخت فایبرگلاس ، به عنوان شار در متالورژی ، سپرهای جذب نوترون برای منابع رادیواکتیو ، یک عامل بافت در پخت و پز ، در تولید اسلایم (خمیر بازی) بجه ها ، به عنوان یک قلیایی در توسعه دهندگان عکاسی ، به عنوان پیش ماده برای سایر ترکیبات بور  و به عنوان یک حشره کش مفید است.

برای  آشنایی با کاربرد بوراکس در استخراج طلا  به مقاله استخراج طلا از ضایعات الکترونیکی مراجعه کنید. تا با مراحل و مواد شیمیایی لازم جهت این فرآیند بیشتر آشنا شوید. علاوه بر این دقت داشته باشید که برای استخراج فلزات گران بها حتما از مواد شیمیایی آزمایشگاهی استفاده کنید نه صنعتی !

در این مقاله نسبتا کوتاه اما کامل ، تمام تلاش ما این بود تا شما را با فروش بوراکس و کاربرد های آن آشنا نماییم. جهت اطلاع از قیمت بوراکس و خرید آن کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مقالات مرتبط