استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزور خودرو| آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی

03135671208

فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی

بازیافت آنلاین ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه بازیافت ضایعات ازجمله فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی است.

در ادامه مقاله با این اسید پرکاربرد در صنعت بیشتر آشنا می شویم.

اسید کلریدریک

اسید کلریدریک که با نام جوهر نمک شناخته شده است محلولی بی رنگ با بوی تند است. اسید کلریدریک یک اسید معدنی بسیار خورنده و قوی بوده که کاربردهای متنوعی در صنعت دارد. جالب است بدانید این اسید در بدن نیز وجود داشته و در اسید معده یافت می شود تا به هضم غذا کمک کند.

از اسید کلریدریک در اسید شویی فولاد ،  تولید ترکیبات آلی مانند وینیل کلرید ، تولید ترکیبات غیر آلی ، کنترل ph و موارد دیگر استفاده می شود. هم چنین این اسید مصارف خانگی نیز داشته و برای نظافت و پاک کردن لکه ها از سطوح استفاده می شود. دقت داشته باشید هنگام استفاده از این اسید مواظب دست‌ها و چشم‌های خود باشید.

اکنون که با اسید کلریدریک و کاربردهای آن بیشتر آشنا شدید در ادامه به کاربرد این اسید در بازیافت انواع ضایعات و استخراج فلزات گرانبها می پردازیم.

 

فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی

فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی

کاربرد اسید کلریدریک در بازیافت ضایعات

اسید کلریدریک یا همان جوهر نمک کاربرد های فراوانی در بازیافت ضایعات دارد که می توان به چند مورد زیر اشاره کرد :

بازیافت نقره

یکی از کاربردهای مهم جوهرنمک برای استخراج فلز گران قیمت نقره از ضایعات است. اکثر مواقع برای بازیافت نقره از جوهر نمک استفاده می شود زیرا نقره به صورت کلرید ته‌نشین شده و پس از ذوب کلرید فلز نقره حاصل می شود. به عنوان مثال برای استخراج نقره از ضایعات رادیولوژی حتماً به جوهرنمک نیاز خواهید داشت.

استخراج پالادیوم از کاتالیزور

برای استخراج فلز ارزشمند پالادیوم از کاتالیزورهای خودرو از اسید نیتریک ، آمونیاک و جوهر نمک استفاده می شود.

استخراج پلاتین از کاتالیست

یکی از روش های بازیافت پلاتین از کاتالیست های مستعمل محلول تیزاب است. محلول تیزاب خود مخلوطی از اسید نیتریک و اسید کلریدریک با نسبت حجمی ۱ به ۳ می باشد.

یکی از نکات مهم در استفاده از اسید و مواد شیمیایی برای بازیافت ضایعات استفاده از مواد شیمیایی آزمایشگاهی است در واقع نباید برای استخراج فلزات گران بها از مواد شیمیایی صنعتی استفاده کرد. به همین جهت تیم بازیافت آنلاین به فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی و سایر مواد شیمیایی آزمایشگاهی می‌پردازد.

شما همراهان گرامی می توانید جهت خرید و سفارش اسید کلریدریک آزمایشگاهی و سایر مواد شیمیایی با بازیافت آنلاین تماس بگیرید.

به دلیل نوسان قیمت ها برای استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی

مقالات مرتبط

استخراج نقره

استخراج نقره

در این مقاله با موضوع استخراج نقره با ما همراه باشید. فلز نقره نقره یا سیم یک عنصر شیمیایی است. نقره فلزی نرم، سفیدرنگ، براق و جذاب است که در بین تمام عناصر، بالاترین میزان رسانایی الکتریکی و در بین تمام فلزات بیشترین میزان رسانایی گرمایی را دارد. این فلز در طبیعت هم به صورت خالص و هم به صورت آلیاژ طبیعی همراه با طلا و دیگر فلزات و هم

فروش اسید و مواد شیمیایی

بازیافت آنلاین اقدام به فروش اسید و مواد شیمیایی می نماید. همان گونه که می دانید هر موادی که دیگر قابل استفاده نباشد و بتوان آن را بازیافت کرد ضایعات نام دارد که این ضایعات ارزش مالی نیز دارند. ضایعات در دسته های مختلف فلزی ، غیر فلزی و الکترونیکی تقسیم بندی شده که هر کدام ممکن است حاوی فلزات ارزشمندی از جمله طلا ، نقره ، پلاتین ، پا

فروش کوره

فروش کوره کوره یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات در صنعت بازیافت و به خصوص بازیافت فلزات گرانبها است به طوری که امروزه ، فروش کوره به یکی از مهم ترین و تعیین کننده ترین مباحث حال حاضر در صنعت بازیافت است. کوره ها در انواع مختلف دوار ، القائی ، قالکاری و ..به کار می روند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید. علاوه بر ا