03135671208

09131254565

info@bazyaftonline.com

بازیافت آنلاین استخراج طلا
آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی | استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزر خودرو

یک کیلو برد موبایل چقدر طلا دارد ؟

برد موبایل یکی از قسمت های اصلی و مهم در هر تلفن همراه است. که به منزله ی قلب آن عمل می کند. اما این قطعه نیز مانند سایر قطعات الکترونیکی حساس بوده و بر اثر عوامل مخرب از کار افتاده و به گروه ضایعات می پیوندد.

از آن جا که امروزه و با پیشرفت تکنولوژی استفاده از تلفن های همراه به امری ضروری تبدیل شده ، تولید ضایعات برد موبایل نیز افزایش می یابد. اما بردهای موبایل حاوی فلزات ارزشمندی از جمله طلا بوده که بازیافت آن ها را لازم و ضروری می کند.

یک کیلو برد موبایل قدیمی شامل برند نوکیا،سونی اریکسون،آلکاتل،زیمنس و سامسونگ قدیمی دکمه ای دارای یک گرم طلای ۲۴ عیار و ۶ گرم نقره می باشد.البته در بعضی از بردهای خیلی قدیمی موبایل مانند برند آلکاتل و زیمنس که تولید آنها قبل از سال ۲۰۰۲ میلادی می باشد تا ۱/۵  گرم طلای ۲۴ عیار متغیر می باشد.
بازیافت شهرداری هر کیلو گوشی و برد را ١٠ تا ١٢‌هزار تومان می‌خرد.

اما شرکت بازیافت آنلاین خیلی بیشتر از این قیمت ها می خرد…جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

۰۹۳۹۱۲۵۴۵۶۵
۰۹۱۳۱۲۵۴۵۶۵
۳۵۶۷۱۲۰۸_۰۳۱
میرزایی

خرید بردموبایل

مثل شکار کرگدن است !کرگدن را برای شاخ‌هایش می‌کشند و گوشی‌های موبایل اوراقی و سوخته  را برای به دست آوردن طلای ۲۴ عیار.

دلالانی که ضایعات الکترونیکی از قبیل برد اوراقی و سوخته موبایل،برد اوراقی کامپیوتر،بردهای اوراقی مخابرات و…از انبارهای ضایعات خریداری میکنند را به قال کارها می فروشند و قال کار هم بعد از ذوب و فرایندهای شیمیایی  فلزات مهم و گرانبهای انها را استخراج می کند.

فلزات گرانبها و با ارزشی که در داخل ضایعات الکترونیکی یافت میشود از قبیل طلا،نقره،پلاتین،پالادیوم،رودیوم،پلاتینیوم و مس میباشد که متاسفانه در کشور ما فقط دانش استخراج دو الی سه فلز آن را دارند.

البته دلالان قوی و یا به اصطلاح مافیایی در این صنف وجود دارد که این ضایعات را به صورت تناژ به کشورهای پیشرفته تر که دانش استخراج تمامی فلزات ان را  دارند را صادر میکنند با قیمت خیلی بالاتر از قیمت هایی که در داخل ایران خرید و فروش میشود.

بیشترین دلالانی که از کشورهای مختلف برای خرید ضایعات الکترونیکی به ایران می آیند از کشورهای صنعتی همچون ژاپن،آلمان،ترکیه،چین،هند و حتی پاکستان است و کلیه ضایعات الکترونیکی را خیلی بالاتر از دلالان ایرانی خریداری می کنند.

در ایران فقط استخراج طلا و نقره از ضایعات الکترونیکی توسط قال کار های قدیمی انجام میشود. بیشتر قال کار ها هم در شهرهای تهران،اصفهان،زنجان و تبریز می باشند که این دانش و حرفه را از اجدادشان به ارث برده اند.

بردهای ضایعاتی  موبایل و کامپیوتر از لحاظ کیفیت و قیمت و مقدار طلای موجود در آن قیمت گذاری میشوند.

 

یک کیلو برد موبایل چقدر طلا دارد

یک کیلو برد موبایل چقدر طلا دارد

 

به عنوان مثال بردهای ضایعاتی موبایل از لحاظ کیفیت و مقدار طلا و نقره به چهار بخش تقسیم میشود:

بردهای قدیمی یا همان بردهای اصلی:

این بردها شامل برندهای نوکیا،سونی اریکسون،آلکاتل،زیمننس،ال جی ،سامسونگ های قدیمی دکمه ای است.

بردهای چینی دو سیم کارت:

ساخت کشور چین است. بیشتر این گوشی ها فیک بوده و زیر مجموعه هیچ کدام از برندهای اصلی محسوب نمیشوند که از آی سی های کمتری و طلای کمتری زیر سی پی یو استفاده شده است. از لحاظ قیمت تقریبا نصف برد های قدیمی قیمت گذاری می شوند.

برد های هندی:

این بردها ساخت کشور هند است. از لحاظ ضخامت، بردها بسیار نازک هستند و از آی سی های کمتری استفاده شده است. کیپد های آنها به جای آبکاری طلا از کربن استفاده شده که معمولا دکمه های آنها سیاه رنگ هستند. از لحاظ قیمت تقریبا یک چهارم قیمت بردهای اصلی و نصف قیمت بردهای چینی قیمت گذاری میشوند.

برد های تبلت:

برد ضایعاتی تبلت بزرگتر از بردهای موبایل هستند و از لحاظ کیفیت و قیمت نسبت به بردهای قدیمی موبایل دارای طلا و نقره کمتری هستند. تقریبا از لحاظ قیمت تقریبا یک چهارم قیمت بردهای اصلی هستند.

افرادی که به دنبال ضایعات الکترونیکی از قبیل ضایعات برد موبایل،ضایعات برد کامپیوتر،ضایعات برد مخابراتی و … هستند بیشتر باید به تعمیرگاه های موبایل و کامپیوتر و  برد های مخابراتی مراجعه کنند و یا اگر مقدار بالاتری از این ضایعات را میخواهند خریداری کنند باید به بنگاه های ضایعات و یا انبار های ضایعاتی مراجعه کنند و یا بهترین گزینه این است که تمامی مزایده های ارگان های دولتی را شرکت کنند.

البته لازم به ذکر است افرادی که مزایده های ضایعات الکترونیکی ارگان های دولتی  را به تیم ما معرفی میکنند از پورسانت بسیار خوبی بهره مند میشوند.

نتیجه اینکه در هر کیلو برد موبایل ۱ گرم طلای ۲۴ عیار و ۶ گرم نقره وجود دارد.

اجرای پروژه های معدنی در سطح کارگاهی و کارخانه ای توسط تیم بازیافت آنلاین انجام می شود.

اجرای پروژه های سنگین استخراج طلا،نقره،پلاتین،مس از خاک های معدنی و معادن توسط تیم بازیافت آنلاین با قرارداد رسمی انجام می شود.

عضویت در خبرنامه ما

اولین نفری باشید که از تخفیفات مطلع می شوید

مشاوره و پشتیبانی

دوره های آموزش عملی

ضمانت خدمات و محصولات

ارسال سریع کالا