استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزور خودرو| آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی

درباره بازیافت آنلاین

درباره بازیافت آنلاین

بازیافت آنلاین

گروه صنعتی بازیافت آنلاین با مدیریت جناب میرزایی با هدف بازیافت کاتالیست پتروشیمی و فلزات با ارزش همچون رادیوم و پالادیوم از خاک کاتالیزر و کاتالیست پتروشیمی با هدف کمک به ذخیره ارز و جلوگیری از خروج آن از کشور و کار آفرینی در سال ۱۳۹۶ راه اندازی شد .

با گسترش کار و افزایش مشتریان از سراسر کشور ، عزیزانی همچون جناب مهندس محمدی و مهندس رستمی به این تیم اضافه گردیدند .

از اهداف اصلی این تیم ارتباط و پشتیبانی بیش از ۱۵۰ پالایشگاه و مجموعه مرتبط با خرید و فروش کاتالیست پتروشیمی و ارائه خدمات خرید و فروش کاتالیست ها می باشد .از دیگر خدمات این مجموعه خرید رادیوم ، پالادیوم و بازیافت آن ها می باشد .

یکی دیگر از خدمات این مجموعه پبشگام در صنعت استخراج فلزات با ارزش، خرید خاک کاتالیزر با قیمت عالی و استخراج رادیوم و پالادیوم با هر مقدار و وزن است. وقتی صحبت از خرید خاک کاتالیزر و استخراج پالادیوم و رادیوم از آن می شود باید به خدمات با ارزش فروش دستکاه های آنالیز پیشرفته خاک کاتالیزر و کاتالیست این مجموعه اشاره کرد تا با خیال راحت بتوانید خاک کاتالیزور با کیفیت را تشخیص و برای استخراج آماده کرد .

امید است به یاری تلاش های تیم بازیافت آنلاین بتوانیم خدمات ارزنده ای در زمینه کار آفرینی و ذخیره ارز به مردم سراسر کشورمان بصورت حضوری و دوره های آنلاین همراه با پشتیبانی ارائه دهیم.

آدرس مجموعه بازیافت آنلاین ، بزرگ ترین خریدار کاتالیست پتروشیمی

آدرس کارخانه : اصفهان ابتدای شهرک صنعتی دولت آباد خیابان اکباتان ۸ روبروی ماشین سازی طلایی

جهت دریافت آدرس (لوکیشن) و هماهنگی حضور لطفا با مدیریت گروه صنعتی بازیافت آنلاین در تماس باشید.

مدیریت :

۰۹۱۳۱۲۵۴۵۶۵   ارتباط مستقیم با مدیریت

۰۳۱۳۵۶۷۱۲۰۸   دفتر بازیافت آنلاین