آموزش استخراج طلا و نقره از قطعات الکترونیکی | استخراج کاتالیزور خودرو و کاتالیست پتروشیمی | خرید خاک کاتالیست | خرید کاتالیزر خودرو
03135671208

فروش دی متیل گلی اکسیم

پالادیوم یکی از گران ترین فلزات دنیاست که کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. از این رو بازیابی فلز پالادیوم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دی متیل گلی اکسیم یکی از ترکیب های شیمیایی به کار رفته برای استخراج پالادیوم است. اگر قصد خرید این ترکیب شیمیایی ارزشمند را دارید ادامه مقاله را از دست ندهید.

 

 

فروش دی متیل گلی اکسیم

فروش دی متیل گلی اکسیم

 

دی متیل گلی اکسیم

دی متیل گلی اکسیم پودری سفید رنگ است که به سختی در آب خالص حل می شود. این ترکیب شیمیایی را لیگاند اختصاصی نیکل نیز می نامند چرا که تنها با نیکل پیوند تشکیل می دهد. یکی از کاربردهای دی متیل گلی اکسیم تشخیص نیکل و پالادیوم در محلول های اسیدی است.

علاوه بر این از دی متیل گلی اکسیم برای ته نشین کردن پالادیوم استفاده می شود. در واقع یکی از کاربردهای مهم این پودر سفید رنگ این است که به محلول های اسیدی حاوی پالادیوم اضافه شده و پس از آن پودر زرد رنگ نمک پالادیوم ظاهر می شود. دی متیل گلی اکسیم ترکیب شیمیایی مناسبی برای رسوب پالادیوم با خلوص بالا است.

 

 

فروش دی متیل گلی اکسیم

 

فروش دی متیل گلی اکسیم توسط تیم بازیافت آنلاین

فلز پالادیوم یکی از گران بها ترین فلزهای موجود در صنعت است که بیشترین استفاده را در تولید مبدل های کاتالیزور خودرو دارد. بازیافت ضایعات حاوی این فلز اهمیت ویژه ایی دارد و همان گونه که گفته شد به ترکیب شیمیایی سفید رنگی به نام دی متیل گلی اکسیم نیاز دارد. به همین جهت تیم بازیافت آنلاین اقدام به فروش دی متیل گلی اکسیم می نماید.

دی متیل گلی اکسیم آماده فروش بازیافت آنلاین صادره از خارج کشور بوده و با کیفیتی مناسب به شما همراهان گرامی عرضه می شود. قیمت دی متیل تیم بازیافت آنلاین هر کیلو بیست میلیون تومان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خریداری این ترکیب شیمیایی برای بازیابی پالادیوم کافی است با شماره زیر تماس بگیرید تا از راهنمایی های بیشتری برخوردار شوید.

۰۹۱۳۱۲۵۴۵۶۵

۰۹۳۹۱۲۵۴۵۶۵

میرزایی

محصولات مرتبط

استخراج پالادیوم

استخراج پالادیوم

در این مقاله قصد داریم به بررسی استخراج پالادیوم بپردازیم. پالادیوم palladium پالادیوم در دسته فلزات گران بها بوده که رنگی نقره ای و سفید دارد. هم چنین از فلزات گروه پلاتین می باشد. فلز پالادیوم کاربردهای متنوعی در صنعت دارد که در ساخت مبدل های کاتالیستی خودرو ، صنایع الکترونیک ، پزشکی ، دندانپزشکی ،تصفیه هیدروژن ، کاربردهای شیمیایی ،
فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی

فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی

بازیافت آنلاین ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه بازیافت ضایعات ازجمله فروش اسید کلریدریک آزمایشگاهی است. در ادامه مقاله با این اسید پرکاربرد در صنعت بیشتر آشنا می شویم. اسید کلریدریک اسید کلریدریک که با نام جوهر نمک شناخته شده است محلولی بی رنگ با بوی تند است. اسید کلریدریک یک اسید معدنی بسیار خورنده و قوی بوده که کاربردهای متنوع

فروش اسید و مواد شیمیایی

بازیافت آنلاین اقدام به فروش اسید و مواد شیمیایی می نماید. همان گونه که می دانید هر موادی که دیگر قابل استفاده نباشد و بتوان آن را بازیافت کرد ضایعات نام دارد که این ضایعات ارزش مالی نیز دارند. ضایعات در دسته های مختلف فلزی ، غیر فلزی و الکترونیکی تقسیم بندی شده که هر کدام ممکن است حاوی فلزات ارزشمندی از جمله طلا ، نقره ، پلاتین ، پا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *